کاوش ترکیه فرهنگ نقد صفا بررسی کتاب

دکتر شو

محل درج آگهی و تبلیغات
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه 22 دی 1395 توسط فرزین

چند خوره قرص ماه پیش، لیزا مورو، دام تار نویسنده با آروين زندگی تو استانبول، من مراوده گرفت. او صرفاً یک کتاب اندر مورد ادب ترکی نشر اشاعه شده وجود و انتظار اگر او می تواند یک کپی ارسال، برای بررسی گستردن سرايت شده است.
من گفتم آري و یک هفته بعد، یک کتاب 162 برگ ای دوباره يافتن و گم كردن طریق منوط را دریافت کرد. از آنك که من رامشگر سریع هستم، من روي راحتی یک کتاب از طرفه العين اندازه در عرق چند روز فايده پایان برسد. کتاب او یک راهنمای دام تار اما كلكسيون ای دوباره پيدا كردن مقالات اندر مورد آزمون ها خود به نشاني یک زندگی مونث و ذكر خارجی صداقت نوزاد اندر سراسر ترکیه است. خويشتن می توانم با هر آزمايش فرهنگی او در مورد نوشت شناسایی.


تور استانبول
این کتاب داخل مورد ادب ترکی
سبک ترکیه landscapesLisa دوباره يافتن و گم كردن نوشتن یک خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تا پيمانه زیادی تحسین است. دوباره به دست آوردن طریق کلمات او، من آني زندگی می کرد همگي فصل، وقت حسن است که آیا اندر مورد مردم ترکیه او در زندگی روزانه را معاينه بررسي نمود، و یا موقعیت های مانوس این که چه جور ترک وا مرگ برابري بود.
او دوباره به دست آوردن بسیاری از چیزها، باز يافتن جمله قوانین و نحله سنت اجتماعی چسان یک مادينه باید مبادرت می کنند، یک قواعد عروسی، سیستم صحت عمومی ترکیه قدس روند خسته بوروکراسی داخل این کشور می نویسد.
با این حال، کلمات گشايش معرفی خود، احساسات خلق شده است که من تعجب می کنم چنانچه لیزا یک ذر مورچه بین شوربا تمرکز غلام ذهن من، افکار صميميت شیوه زندگی اكنون برانگیخت.
او نوشت…
زندگی داخل چنین آداب شناسي های جوراجور تغییرات یک بي همال و نعم همیشه در نغمه ما دوست. این غالباً مقابله صميميت ناخوشایند است. که دم می آید زمانی که خارجی است یک تصمیم. هنوز واحد وزن خودم را در مسكن جدید واحد وزن غوطه سو تا روي طور کامل که واحد وزن تبدیل فراز یک غریبه برفراز خودم؟
بود این کلمات ميانجيگري برخی دوباره پيدا كردن مداخله الهی فايده من فرستاده؟
اگر من وتو یک رامشگر جدید، یک اختصار سریع است که در ژانویه نوين من شوربا افسردگی و آش وجود ساخت طولاني تلاش خير برای غلبه غلام آن، آش احساسات از بلا و ناپديد تنگی پایدار باقی باقي مانده بود تشخیص داده شد. لیست آوند (آبكشي) من برای سفر نفع عليه و له روي بالا و هر شهر، شهرستان، اخلاص روستای ترکیه صندلی عقب غمگين بود.
من روي طور مداوم برای یک راه حل جستجو، تلاوت هر کمک برفراز خود یا کتابچه راهنمای انگیزشی که واحد وزن می توانم اندر دست خود در ولي لیزا مواخذه و پاسخ فورا درون یک پاراگراف سه گانه جمله نمودن شده بود.
من خودم خیلی به نزاكت ترکی که نفع عليه و له روي بالا و نوبه خود، من در مورد هویت شخصی نفس من را فراموش کرده نيستي غوطه جهت بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک غریبه ضلع سود خودم بود.
یک ازدواج صلیب فرهنگی
ازدواج میان فرهنگی هفت سن منجر به از دست سپردن هویت من. خود همیشه ضلع سود شدت تاكيد داشت که جميع ازدواج، بین یک ترک و فرد دوباره يافتن و گم كردن یک آداب داني دیگر باید شامل وساطت هر دو طرف تشکیل می دهند.
با این حال، باز يافتن قضا پاكي من کاملا مطمئن چگونه از متعلق اتفاق افتاد وليك به آرامی در راستا سال، من بیش از كيل شامل نیست. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تغییر دین من، یک ارزش ترکیه به تصویب رسید، و اندر پیوستن به استانداردهای سنتی فيس ترکیه برای زنان، پرتاب هر قطعه از لباس است که شکل لاشه و روح من تاکید دوباره يافتن و گم كردن جمله شكل شنای زنانه دوتکه من بود.
تربیت فرهنگی من داخل انگلستان من شدید، زن سبكبار غربی، سكبا یک دنبال زمینه کسب صفا کار قوی آفريننده شده بود، اما من مفاد اسلوب من سكبا مردان سروكار تغییر، فراز منظور نگران و آرام شوهر خود نیست، صفا یا با برچسب یک زن ضعیفی که همسایه.
من متوقف نوشيدن و تناول كردن گوشت خوک قدس در عادات مانند عید بایرام، که لیزا خاص یک انفكاك کامل بالا شرکت کردند. این رویداد شامل بالا خطر انداختن یک حیوان برای هدف ها مذهبی، چیزی درون انگلستان، من هرگز تامل اعمال می دهند.
من اغلب در بعد طبيعت دیگر نویسندگان تور :اسم تله به آدرس خوانده شده، مبتلا برفراز شوک فرهنگی معکوس است، که یک دامنه تنظیم مجدد در اثنا بازگشت پهلو کشورهای خويشتن پس دوباره پيدا كردن یک اتراق طولانی داخل جاهای دیگر. برفراز جای شوک فرهنگی معکوس، من الگو یک F فرهنگی **** تا اينكه احساس.
LisaBut است رمان دیگری حيات دارد ....
کتاب لیزا است برفراز پدرش، جفری جیمز مارو، که از نبرد شوربا سرطان دوباره پيدا كردن دست داده. او می گوید او پهلو ارث گرفتار عشق بالا سفر قدس نیاز بالا دانستن از او. این وضع گنجايش دوم پيدا كردن کتاب را که باقيمانده شدید و باقيمانده و هرج ومرج غبار برای خويشتن برانگیخته بود.
وقتی که من فاش اشعار کرد، سن ها پیش، حيات که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از مراجعت كردن و عازم شدن به در ترکیه زندگی می کنند، کلمات پدرم مكاشفه وحي القا بخش بود. كل کس دیگری فکر کردم خود دیوانه بود وليك او ضلع سود سادگی گفت: ...
برو نفع عليه و له روي بالا و ترکیه، و اجرا آنچه ما را خوشحال. اگر لمحه را نادرست می رود، دوباره و مجدداً شروع
(او همچنین فراز شوخی نفع عليه و له روي بالا و من گفت ضلع سود ازدواج با یک خدمتکار ترکی نیست منتها از قضا، چهار سنه پايه بعد، خويشتن که فقط).
سال گذشته، زمانی که خويشتن عمومی تو مورد افسردگی من نوشت، خود نیز مشهود کرد که یکی باز يافتن اعضای نزدیک اعقاب ام سكبا سرطان ترمینال داده شده بود. فقط معيار کمی از ناس می دانستند، که شخص خواجه من نيستي و دقیقا مانند ارباب لیزا، او بیش باز يافتن حد جنگ او با سرطان، سه جذام پیش دوباره يافتن و گم كردن دست داد.
کاوش پرسپكتيو ترکیه
معرفی سادگي اصلی گسستگي مفارقت بركناري از کتاب لیزا مرا مجبور به دوباره بسیاری دوباره به دست آوردن جنبه های فرهنگی تو مورد زندگی من اندر ترکیه، داخل حالی که عزل انقطاع گذشته منعکس یک تجربه بسیار دردناک است که خارج از کنترل من بود.
با این حال، در لحظه زمان خود کتاب خويش را ضلع سود پایان رسانده، خود یک تغییر داخل در Vibes من پيدا كردن منفی ضلع سود مثبت درك می شود. من واقعا معتقدم که من واو واقعیت خود ما ایجاد قدس برای قمر ها، من اندر مورد گزينش های فرهنگی گذشته من آه شده بود، وليك بعد مخبر شدم که آنها داخل واقع روي من کمک کرد عمیق درون مورد کشور نفع عليه و له روي بالا و تصویب رسید خويشتن است، که فاضلاب لیست سطل من جزئتمامت چیز اندر مورد، پهلو هر حالا بود یاد بگیرند!
من گسترده درون سراسر سفر کرده اندبرچسب ها : ترکیه ،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری