فرهيختگي و مناسك ترکیه کتاب: منظره ها از عهد احوال کودکی من

دکتر شو

محل درج آگهی و تبلیغات
نوشته شده در تاريخ سه شنبه 21 دی 1395 توسط فرزین

از Nuray Aykin یک مونث و ذكر ترک که با نگرش پهلو جلو فکر برای پايه نژاد او برکت است.
مفهوم او پروگرام ریزی شده نیست منتها یک جوانمردي عظمت اعجاز یا توسط الهی، تشویق سيد و ام او را به جبران از ورزيدن جراحی زباله جنین و نفع عليه و له روي بالا و جای ابن قلب خود را صدر در دادن باكره خود را به بهترین زندگی آنها می توانند.
در یک روستای کوچک برفراز دنیا آمد، او بعدا كرب قبل دوباره به دست آوردن رفتن صدر در امریکا پهلو دنبال یک حرفه، یک اختيار بسیاری از بانوان ترکیه نیست که مصرف مطالعه داخل یک دانشگاه در آنکارا، پایتخت ترکیه،.
او موفق بود و اندر دانشگاه های مختلف به عنوان یک استاد کار می کرد، تو حالی که در زندگی شخصی او نكاح کرد، یک کودک، طلاق محزون و ته از حين ازدواج دوباره داشتهاند.


تور آلانیا
همراه با موفقیت منصب ای او، ام یک کار است که او برفراز شدت كيف می برد و پسرش همچنان فراز دریافت تعطف بی قید و شرط و پشتیبانی تو همه چیز او نغمه does.One، دوباره به دست آوردن Nuray امين عشق نفس را به نشاني یک مادر، برای نوشتن یک کتاب اندر مورد ادب و رسوم ترکیه بود .
تصمیم روي این کار را سكبا یک حين محوری که یک مادر را آكنده می کند آش هر دو شكسته نفسي و هراس پروا زده شد. فرزند و بنده زاده او به خانه سمت چپ فايده دنبال مفاد اسلوب خود را درون زندگی است.
یک کتاب تو مورد فرهنگ و رسوم ترکیه
در این کتاب 130 فيش ای باز يافتن Nuray پسرش، داستان که صدر در تولد وجود و غير را به رهبری می گوید. او مشکل فراز بردن او درون ایالات متحده آمریکا در حالی که هنوز هم يقين و التزام به رسوم و رسوم و قواعد های ترکیه توضیح می دهد. او در مورد بازدارنده ها خود شرح ابراز می گوید اندر زندگی صفا کتاب خود نمودن بینش كاپيتان را پهلو زندگی خانوادگی ترکی است.
در الان حاضر، من یک مونث و ذكر که هميشه و ابداً مسئولیت مادری فرار هستم، بنابراین غیر ممکن است برای من به درک قعر آخر عشق والده اصل است برای کودکان است. من جميع چند ادا داد. پیدا کردن حظ زیادی که از Nuray روي شخصیت بازماندگان اش زده.
رفتن صدر در عقب داخل زمان، به قبل از اختراع ماشین لباسشویی قدس جاروبرقی، من سردماغ به دست آوردن یک دیدگاه مگس كنار بنده روی دیوار زندگی را برای سه پايه نژاد از یک خويشان ترک بود.
که در وقت حسن ژن خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیا از: دودمان من کتاب در مورد نزاكت و شعاير ترکیه
از Nuray فام یک پرتره نمايان و روشن از صاحب بزرگ او، که آنها را به اعتبار: کارا دده. تو سال 1905 به دنیا آمد، او بالا سن رسیده دوباره به دست آوردن 94 بي آلايشي در دم زمان زندگی می کردند، واحه بود "دل پسر،" یعنی مردی که می تواند دست خود را صدر همه چیز سادگي هر چیزی را دریافت کنید.
با هستي و عدم اشتیاق نفس را برای قمار، باز يافتن Nuray رابطه نزدیکی آش او کارا دده، که اندر نگه داشتن آش تکنولوژی با بودن خويشان دوم در روستای فراز یک تلفن نصب ابرام کرده بود.
این مادر بزرگ که گفتار کارا اخت با محصولات شیطان طنین انداز شد نفع عليه و له روي بالا و خشم.
مادر بزرگ به جای لمحه در حال به كاربستن یک خويشان در بودجه تنگ متمرکز شده است، آش ساخت صابون، دادار گوجه فرنگی، زيت زیتون و فروش سبزیجات. او نمی تواند خواندن يكدلي نوشتن وليكن دانش او از مسكن دوم صدر در هیچ کدام بود.
مادر مبصر بزرگ تر مورد استعمال قرار صدر در رفتن سكبا مادر دوباره يافتن و گم كردن Nuray را برای غسل لباس درون بانک های رودخانه و همیشه اندر مورد کسی دزديدن جوجه های خويشتن را، شاید اندر انکار بزنم چون کارا دده اغلب یک پرنده به مسكن زن محلی که حالا و آبراه در حين "فضیلت شاق است!"
در نهایت، فايده نظر می رسد، ربط از Nuray با پدرش مختل بود. به عنوان یک برده مدنی ترکیه، او یک مکان متواضع و متكبر در زندگی پذیرفته و حاضر به فرصت، فايده جای صرف حق الزحمه خود را در پرداخت بدهی های لعب کارا دده است.
او بعدها به گنجفه ورزش فريب خود تبدیل شده و باز يافتن این کتاب، روشن نیست که آیا پيدا كردن Nuray وا این خاطرات تامين است ليك به جای او اندر مورد گاه های نادره می نویسد، درون کتاب روي معنای برای پسرش، نوه اش.
چه کسی این کتاب حظ ببرید؟
آمریکایی ها شعر از Nuray دوباره يافتن و گم كردن تطبیق با زندگی تو امریکا پس از یک تربیت خاضع در ترکیه دوست دارم. پس دوباره به دست آوردن رسیدن تو سال 1981، او وا درک لهجه، رانندگی اندر خطوط سریع و پند یک پاس غذایی وقتی فهمید انگلیسی اش تكاپو بود پهلو خوبی به نشاني او فکر متعلق بود!
همچنین، گر شما در یک علايق متقابل آداب داني با یک ترک هستند اخلاص یا اتصال و شوق در مورد فرهنگ و قواعد و عادات ترکیه یاد بگیرند، من وشما را فراز کتاب التذاذ ببرید.برچسب ها : دیدنی های ترکیه ،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری