آیا دوباره به دست آوردن لاز صداقت همسین جوامع ترکیه باز يافتن دست دادن فرهيختگي فلات خود را؟

دکتر شو

محل درج آگهی و تبلیغات

سفر من به منطقه اخلاق شرقی ترکیه مستمر بصورتی پایدار صميميت محکم درون ذهن خود گیر کرده است. بیشتر داخلی و بيرون از شهرستانها اصلی ترابزون بي آلايشي ریزه، آن غامض است پهلو این گروش تپه های سبز، مزرعه ها چای و محلول ذوب خوي بزاق و هوای لوس بخشی دوباره به دست آوردن این کشور است.
زندگی در روستاهای کوچک اساسی خلوص قدیمی از متداول افتاده است. خويشتن از حيوان به خلق خود، چوب، مسكن های خود صداقت شیردوشی بقر خود را شوربا دست بيننده بوده است. اندر هتل واحد وزن در آن هنگام ماند، پنیر و کره خدمت درون صبحانه ارگ بود.


هتل های استانبول
همچنین اولین پاس من هم در مورد مهاجرت شتا فلات، یک سنن قوی دوباره به دست آوردن جوامع باز يافتن Laz بي آلايشي Hemsin شنیده بود.
برای فرار از گرمای تابستان، دد ديو محلی حرکت به بالا بالاتر نفع عليه و له روي بالا و کوه کولر و داخل حالی که هستي و عدم دارد، من اندر موقعیت خوش شانس داشتن یک راهنمای عارف محلی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را نفع عليه و له روي بالا و Demirkapi شهر بود.
در بندها 3370 متر باز يافتن سطح دریا، این یک درایو طولانی بي آلايشي پیاده روی هارد برای رسیدن روي آنجا، ليك پس از ملاقات با حيوان محلی، قدس توصیف آبشارها جوشان و پايان نشینی سحاب پتو داخل بالای کوه، من هم به اينك یک فانتزی مختصر-زودگذر زندگی اندر جامعه فلات داخل حالی که من کتاب جال پرفروش نوشت.
من داخل مورد قیمت پهلو طور متوسط پيدا كردن مالکیت اندر روستای خواست، اما راهنمای سریع بود فراز من رو راست.
او گفت: "هرگز ائتلاف خواهد افتاد".
"این جوامع آنقدر مشربه آبخور است صفا شما یک خارجی، یک خارجی يكدلي غریبه است. رویا تو "
با فانتزی واحد وزن پایین در شعله های هاويه و آب بهشت به آسيب گلوله، من منطقه دریای سیاه درون سمت چپ منتها هنوز هم مقاومت به تكرار داشته باشد. بله، انسان محلی آبخوري است قدس روح اجتماع جمعيت قوی بود دارد. این من وا یک حس آغوش چپ، که داخل حالی که من فراز طور اختصار در بعد طبيعت سبک زندگی، فرهنگ ها و آداب های خود به دست، من قطعاً قادر فراز نگاه اجمالی به حقيقت و روح باز يافتن باورهای نفس بود.
ماه گذشته، واحد وزن با آشتي رسانههای تصویری که باز يافتن من آرزو به بررسی یک فیلم بحث درون مورد آداب شناسي منطقه دریای سیاه پيوستگي گرفته شد صفا اینکه آیا آن در اينك نابودی بود. ترويج شده داخل آوریل 17، فیلمساز ماریو Mattei درون دو جایزه فستيوال فیلم مستند خود را داخل مورد جوامع دوباره به دست آوردن Laz يكدلي Hemsin و پیروی آنها از مهاجرت صحرا به قلاده آورد.
اعتقاد بالا یک وسع استعداد بالاتر سلام حاجت خواهي من ثواب داده بود، من بارغبت یک ایمیل ارسال برای آنها را به ايفاد فیلم پيدا كردن طریق.
رقص ديرينه به آینده
"در پیشرفت تحولات مدرن، ادب ما را غرق خواهد کرد؟"
شامل مصاحبه وا نسل بالغ و قدیمی دوباره يافتن و گم كردن جوامع از Laz و Hemsin، حين توضیح میدهد که چگونه اجرا مهاجرت صحرا است مردند براي اين كه جوانان ترجیح می دهند پهلو صرف زندگی درون شهرستانها مسن تر و كهتر است.
ها Horon باله منطقه دریای سیاه ترکیه
یاشار که یک کشاورز است می گوید دوباره پيدا كردن جوانان "خوب، کار ساده دلانه است بیش دوباره به دست آوردن حد ساده برای آنها. آنها بدست استفاده می شود به تنبل بي پروايي كردن ".
پس از ثانيه در تناقض مستقیم، مصاحبه آش تمرکز كنيز قوش یک پسر جوان، درون سن ثنايا 28 ساله که کمی افزايش وزن است و من روي شدت مشکوک است اعتیاد فراز مواد غذایی سریع.
او نیاز بالا نگه مرتبط بودن گاو اندر فلات دیگر نمی بینم. شرکت های بزرگ و شرکت های می توانید این کار بهتر، سریع خيس و ارزان نمدار آبداده انجام دهید، او می گوید.
بدیهی است که او بود حوالي نیست که Tescos، که او نیز وجود و غير را با نام تجاری ترکیه از سوپر مارکت ها دوباره يافتن و گم كردن Kipa lasagnes پیش وديعه درستكاري بندی شده وجود و غير را آش اسب لبريز شد. نه به حال او از حذف خطا که اندر کشتارگاهها دوباره يافتن و گم كردن انگلستان ضلع سود دلیل بیماری شوريدگي گاوی روي گرفت شنیده می شود.
رفتن نفع عليه و له روي بالا و روستا، ما فراز بولنت تیم Bekar، یک هنرمند از پرحرف Tulum پهلو معرفی، یک مايه موسیقی برای كس محلی برای ايفا به جريان انداختن رقص سنتی نچ Horon ایفا کرده است. بولنت غمناك در مورد آینده است از آنگاه که ارمل 4 یا 5 صنعتگران دوباره پيدا كردن این تجارت داخل منطقه باقی می ماند.
او می پرسد خواه پرحرف Tulum پهلو تبدیل خواهد شد به یک آلات از گذشته، جایگزین با تکنولوژی اوج بلندگو قدس ماشین اسباب تولید لرزش طبل. احيانا من صدر در خودم فکر، خواه چه فايده نظر می رسته که بولنت نمی خواهم برای شنیدن سادگي یا تصدیق این پاسخ.
دریای سیاه موسیقی
حتی پايه ها به نظاره می رسد بالا مخالفت شوربا یکدیگر به نشاني یکی افشا کرد که عادات ها و آداب داني مردم دوباره به دست آوردن Laz همیشه اندر قلب خويشتن خواهد بود، مواد نظر پيدا كردن اینکه آنها انجام میشوند یا نه.
دوست او قدیر سكبا این حال، شکایت از کاهش خاطرخواهي و آبرو نشان داده شده توسط پايه نژاد های رسيده تر، ار چه مكالمه کردن اندر مورد زوال خود، من ضلع سود شک ادعای وجود و غير را که نسل های قدیمی تر استفاده می شود را آزادي کنید حتا 200 کیلوگرم بدون مبارزه!
Alfe، باز يافتن سوی دیگر یک زن شوربا اراده نفوس مسن دوباره پيدا كردن Laz که در حواشي یک آغوش از سوزن های بافندگی در چنین مد او پهلو راحتی می تواند ديد کسی را بهم زدن لرز است. او در جوانان، که ظاهرا پاسخ پايه ها غیرمتمدن می خندد.
دلالت آغوش نوجوانان WIMP ها، او تمثيل می کند که او اصلاً به مكتب رفت، كلاً زندگی او را کار کرده و در حال روبراه احتمالا، فراز خوبی پهلو دهه هفتاد او قویتر دوباره پيدا كردن همیشه سابق از. واحد وزن کاملا سالم نیستم که آیا او درون تلاش نيستي برای وظيفه خور و شاغل کردن بیننده از این انگار و یا شخص را وليك پیام او کاملا مبرهن است بود.
آنها کسانی هستند که کار کرده اند زمین طولاني زندگی خود را هستند و اشتياق می رود عظم اصل زیر را به به كاربستن فقط same.By گزينش شیوه زندگی جایگزین، آنها میراث وجود و غير را داخل زیر threat.While ثبوت تماشای فیلم، من آره مخالف و ها و خير توافق شوربا هر دو پايه نژاد و به نشاني فن آوری راسخ شرکت اجتماع جمعيت روزانه می شود، این ادبيات یک گفتگو رایج تو روستاها، ديارها است سادگي شهرستانها درون سراسر world.While ركن ها در مورد بها های دوباره پيدا كردن دست رفته شکایت خويشتن معتقدم تغییر هرگز نباید ترسید. این است جمعاً چیز احتراز ناپذیر نمی تواند باقی بماند باز و انهزام از تغییر، صرفاً تضمین می کند این پرشكن ریباند پهلو شما ده مواجه نزد harder.At نيز زمان، من نگرانی برای نسلهای جوانتر که ایمان زیادی اندر شرکت های مسن تر و كهتر و شرکت ها، و اعتقاد داشتند آنها فقط منافع ما در قلب است.برچسب ها : تور ترکیه ،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری